World of Warcraft Battle for Azeroth ukaże się w sierpniu [aktualizacja: edycja kolekcjonerska]

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 05.04.2018, 06:04


Kategorie: Aktualności

Aktualizacja


World of Warcraft Battle for Azeroth ukaże się w sierpniu [news zaktualizowany] - przykład #1

Studio Blizzard Entertainment ujawniło edycję kolekcjonerską Battle for Azeroth, wycenioną na 99,99 euro (ok. 420 zł). Zawierać ma ona, oprócz samego dodatku, dwie ilustrowane unikalnymi grafikami mikropowieści w twardej oprawie na Kwestia spalenia Teldrassila – Elegia autorstwa Christie Golden a również Słuszna wojna od Roberta Brooksa. Ku tego dojdzie znak Przymierza i Hordy, który obejrzycie na widocznym poniżej materiale wideo, i cyfrowe dodatki:

Oryginalna wiadomość


World of Warcraft Battle for Azeroth ukaże się w sierpniu [news zaktualizowany] - obraz #2

Poznaliśmy dokładną datę premiery Battle for Azeroth od Wyższe wykształcenie Blizzard Entertainment. Siódme Zwiększenie Ku rozwijanej od czternastu lat gry MMORPG World of Warcraft ukaże się na PC-tach 14 sierpnia. Poniżej znajdziecie dwa opublikowane dziś materiały wideo. Nowy jest zwiastunem zdradzającym Dzień debiutu. Na drugim o grze opowiedziało dwóch deweloperów – Jeremy Feasel i Daniel Stahl. O projekcie wiemy już całkiem sporo, a Na zapas Blizzard zorganizował Przed chwilą Szczyt z przedstawicielami wybranych mediów, na którym podzielił się innymi ciekawostkami. Najważniejsze informacje przypominamy Lekko dalej.

W Battle for Azeroth weźmiemy udział w kolejnym konflikcie pomiędzy Przymierzem i Hordą, który tym Równolegle rozegra się na nowych ziemiach na kontynentach Zandalar i Kul Tiras. Deweloperzy szykują oczywiście dość dużo zadań i raidów, podniosą Graniczny Kondygnacja postaci W kierunku 120 levelu, a także udostępnią sześć Allied Races. Będą to specjalne sprzymierzone rasy podobne Na tych głównych, Aliści posiadające oddzielne historie. Na Konflikt otrzymamy dwie, a pozostałe mają być udostępniane stopniowo, Hę ma związek z fabułą rozszerzenia.

Ponadto doczekamy się trybu Warfronts inspirowanego RTS-owym Warcraftem. W zabawie nastawionej na współpracę weźmie udział dwudziestu graczy, którzy będą starali się przejmować strategiczne punkty. Jedna drużyna zaatakuje przeciwników, a jeżeli Ojej się to uda, na Garść dni O Jezu członkowie otrzymają dostęp W kierunku przejętej lokacji, gdzie czekać mają na nich nowe zadania i postacie NPC. Później kolejna Załoga będzie starała się podbić nasze ziemie i Owszem w kółko.

Wiemy też, że w zmienionej formie powrócą punkty Conquest. Ponadto, na Garść tygodni przed debiutem dodatku zostanie opublikowana Uaktualnienie gry. Znajdziemy w niej m.in. zawartość związaną z historią bitwy Burning of Teldrassil.

Wkrótce mają się rozpocząć beta-testy Battle for Azeroth. Jeżeli chcecie wziąć w nich udział, to Obowiązkowo wyraźcie Uwaga na swoim koncie Battle.net.


Tagi: gry na świecie Blizzard Entertainment daty premier / opóźnienia DLC i dodatki edycje kolekcjonerskie i specjalne (gry) MMORPG World of Warcraft World of Warcraft: Battle for Azeroth PC
Skomentuj post: