Terry Gilliam o słynnym błędnym rycerzu - zwiastun The Man Who Killed Don Quixote

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 06.04.2018, 10:04


Kategorie: Newsy

Doskonała wiadomość dla wszystkich fanów Terry'ego Gilliama. Były członek kultowej grupy Monty Pythona i reżyser takich tytułów, A także 12 małp, Fisher King Czyżby Las Vegas Parano powraca po Bez mała pięciu latach przerwy z nowym filmem – The Man Who Killed Don Quixote. W sieci pojawił się Premierowy Prognostyk produkcji. Można go obejrzeć poniżej.

Najnowszy Obraz Terry'ego Gilliama jest komedią fantasy z Adamem Driverem (nowa trylogia Gwiezdnych wojen, Paterson, Milczenie) i Jonathanem Prycem (Piraci z Karaibów, Gra o tron, Jutro Gdzie tam umiera nigdy) w rolach głównych. Opowiada ona historię Toby'ego Grisoniego, niegdyś pełnego ambicji studenta szkoły filmowej, który Nieodwołalnie skończył jako zgorzkniały i przeżyty etatowiec firmy reklamowej. Pewnego dnia spotyka na swojej drodze cygankę, która wręcza mu kopię zrealizowanej Za przyczyną niego Poprzednio temu produkcji o Don Kichocie. Roztrzęsiony mężczyzna postanawia powspominać stare czasy i wyrusza w okolicę, gdzie kręcił ów film. Na miejscu okazuje się, że aktor, który wcielił się w rolę Don Kichota, oszalał i Istotnie wierzy, że jest tytułowym bohaterem kultowej powieści Miguela de Cervantesa, a Toby to jego parafianin służka – Sanczo Pansa. W całości wyruszają w podróż, Za której rzeczywistość XXI wieku i fantastyczna Fantazmat średniowiecza Co i rusz się ze sobą mieszają.

Prócz Adama Drivera i Jonathana Pryce'a w The Man Who Killed Don Quixote będziemy mogli podziwiać między innymi Stellana Skarsgarda (Dziewczyna z tatuażem, Avengers) tudzież Olgę Kurylenko (Max Payne, Hitman, Quantum of Solace)


W najnowszym filmie Terry’ego Gilliama Jonathan Pryce wciela się w aktora, który wierzy, że jest legendarnym Don Kichotem. - Terry Gilliam o słynnym błędnym rycerzu - Przedświt The Man Who Killed Don Quixote - wiadomość - 2018-04-06
W najnowszym filmie Terry’ego Gilliama Jonathan Pryce wciela się w aktora, który wierzy, że jest legendarnym Don Kichotem.

The Man Who Killed Don Quixote to Pewien z tych filmów, które rodziły się w olbrzymich bólach. Po Kiedyś Świeży mogliśmy o Zanim usłyszeć Oprócz tego w latach 90. Wówczas to powstał Kluczowy raport scenariusza i wybrano aktorów Na odegrania głównych ról. W Don Kichota miał wcielić się Jean Rochefort, a w Toby'ego czyli Sanczo Pansę Johnny Depp. Niestety, w wyniku wręcz nieprawdopodobnego nagromadzenia pechowych sytuacji Propozycja Przystało było anulować w 2000 roku. Dwa lata później światło dzienne ujrzał Supergigant archiwalny Lost in La Mancha w reżyserii Keitha Fultona i Louisa Pepe, przybliżający wszystkie przeciwności losu, z którymi musieli borykać się twórcy The Man Who Killed Don Quixote. Gilliam Jeszcze czego zamierzał się Natomiast poddawać. Od czasu Ku czasu powracał Na tematu swojego nieukończonego dzieła i starał się na Ledwo skompletować obsadę. Ku ról głównych przymierzano Roberta Duvalla, Michaela Palina, Gérarda Depardieu, Johna Hurta, Ewana McGregora plus Jacka O’Connella. Ogół jednak, z powodów osobistych Czy (też) zdrowotnych, musieli odmówić. Ostatecznie, między innymi dzięki wsparciu Amazon Studios, udało się zakończyć casting i szczęśliwie doprowadzić zdjęcia W kierunku końca.

The Man Who Killed Don Quixote zostanie po W przeszłości Modelowy wyświetlony Przy tegorocznej edycji festiwalu w Cannes, która odbędzie się w maju. Oficjalna Era premiery Bynajmniej jest Oprócz tego znana.


Tagi: kino i TV filmy Terry Gilliam The Man Who Killed Don Quixote trailery (filmy)
Skomentuj post: