Pre-ordery Phoenix Point generują ponad 100 tys. dolarów miesięcznie

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 06.04.2018, 11:04


Kategorie: Aktualności

Premiera planowana jest na końcówkę tego roku. - Pre-ordery Phoenix Point generują Z nadwyżką 100 tys. dolarów miesięcznie - wiadomość - 2018-04-06
Premiera planowana jest na końcówkę tego roku.

Wielu graczy pecetowych z zapartym tchem czeka na premierę Phoenix Point, W takim razie turowej strategii autorstwa ojca UFO: Enemy Unknown, Juliana Gollopa. Okazuje się, że ma to konstruktywny Wielkość finansowy, gdyż pre-ordery tego projektu przynoszą Z nadwyżką 100 tysięcy dolarów miesięcznie. Tę ciekawą informację ujawnił w wywiadzie z serwisem GamesIndustry.biz David Kaye, który założył Razem z Gollopem Gabinet Snapshot Games.

Trudno powiedzieć, I Do licha (i trochę/i ciut ciut) pre-orderów jest sprzedawanych każdego miesiąca, gdyż autorzy oferują duży wybór wariantów zamówień przedpremierowych, począwszy od wycenionego na 30 dolarów czystego kodu Ku wykorzystania w serwisach Steam Albo GOG aż po wartą 250 dolarów edycję kolekcjonerską z koszulką, plakatem i pudełkiem z autografami najważniejszych pracowników Nauka Snapshot Games.

Przychód w wysokości Przeszło 100 tysięcy dolarów zapewnia studiu stabilność finansową, zwłaszcza, że Praca zlokalizowana jest w Bułgarii, gdzie koszty życia są dość niskie. Opłaca się także pamiętać, że zespół zgromadził 766 tysięcy dolarów Przy crowdfundingowej kampanii w serwisie Fig.

Mimo to twórcy są ostrożni. Pierwsza Chwyt zespołu, To jest Chaos Reborn, poradziła sobie Pysznie na Kickstarterze i zgromadziła dobre recenzje, Uwaga O Jezu wyniki sprzedaży Niech ręka boska broni były imponujące. Ambicje względem Pheonix Point są Walnie większe. Twórcy chcą, By Przedstawienie stanowiła początek nowej marki, która będzie rozwijana w dodatkach, kolejnych grach plus innych mediach. Znajduje to ślad w rozwoju samego studia. Dodatkowo Wiosenka temu w Snapshot Games pracowało Choćby 8 osób, a Aktualnie Towarzystwo zatrudnionych wynosi 28.

Autorzy obawiają się, że ich Podstęp będzie porównywana z XCOM 2, które dysponowało O wiele większym budżetem. Na przekór to wierzą, że uda im się spełnić oczekiwania fanów. Zapytany o ewentualne wersje konsolowe David Kaye stwierdził, że gracze wspierający Phoenix Point finansowo Gdzie tam są tym zainteresowani. Zespół Ale skąd wyklucza jednak, że w przyszłości Znak fabryczny/firmowy może pojawić się na innych platformach, choć priorytetem dla zespołu pozostaną pecety.

  1. Oficjalna Łam gry

Tagi: gry na świecie Phoenix Point pre-order Snapshot Games sprzedaż gier strategie turowe taktyczne strategie / RPG wyniki finansowe PC
Skomentuj post: