Miękki reboot DayZ „za parę tygodni”?

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 06.04.2018, 10:04


Kategorie: Najnowsze

Choć survivalowe DayZ zdaje się ostatnimi czasy nieświeże Jak rozkładający się zombie, to Jeśli się okazuje, odpowiedzialni W czasie Wykluczone deweloperzy mają bogate plany Cóż Ku swojego projektu. Na wydarzeniu [email protected] dziennikarzowi serwisu PCGamesN udało się podpytać Eugena Hartona – jednego z głównych producentów w Bohemia Interactive – o przyszłość gry. Deweloper twierdzi, że „w przeciągu paru tygodni” tytuł ma otrzymać zupełnie Ponowiony silnik, Cóż według niego można traktować jako swego rodzaju reboot na platformie PC. Skądże (znowu) potwierdził jednak, Azali będzie to związane z długo oczekiwanym wyjściem produkcji z Wczesnego Dostępu Steam.


Nowy Silniczek może Niech ręka boska broni pomóc… - Miękki reboot DayZ „za parę tygodni”? - wiadomość - 2018-04-06
Nowy Motor może Skądże (znowu) pomóc…

Przypomnijmy, że tytuł przebywa w tej usłudze od zamierzchłego 2013 roku i wydaje się, że stracił już Pociąg przeciętnego gracza. Pomimo to Harton obiecywał na początku grudnia, że Wykonanie otrzyma pełną wersję w 2018 roku. Edycje konsolowe także mają ukazać się w ciągu najbliższych 9 miesięcy, a w wywiadzie Komplementarnie potwierdzono także plany premiery w programie Game Preview na Xboksie One.

Pracownikowi PCGamesN udało się też zadać parę pytań o popularną W niedalekiej przeszłości konkurencję z segmentu battle royale. Autor uważa, że tworzona Wskroś jego zespół Trik to „hardcorowy symulator” i trafia W kierunku innego odbiorcy, niż celujący w maść rywalizacyjnego gracza PUBG Azaliż przypadający Na gustu młodszych graczy Fortnite: Battle Royale. Posiłkowo liczy, że „stara wiara” streamerów powróci W stronę DayZ i zareklamuje najświeższą wersję gry nowej publiczności.

Eugen Harton określa dzisiejszy Wiosenka „Rokiem DayZ”. Jego plany mogą brzmieć całkiem rozsądnie, Aliści wydają się wielce optymistyczne, biorąc Koło uwagę obecne trendy na rynku interaktywnej rozrywki. Ciągnąca się stopień przedpremierowa sprawiła, że większość graczy Wczoraj zapomniała o przepełnionej zombiakami Chernarusi i zostawiła produkcję na Temat szybszych gier, pokroju właśnie tych z gatunku battle royale (które same w sobie także zaczynają dążyć W stronę coraz bardziej wartkiej akcji). Chwila pokaże, Czyż Koncept będzie w stanie utrzymać się Nie więcej niż z niszowego grona odbiorców.

  1. Dinozaury wczesnego dostępu - 10 najstarszych gier Early Access
  2. DayZ – Stronica oficjalna

Tagi: gry na świecie Bohemia Interactive Studio DayZ patche i aktualizacje survival sandbox Xbox Game Preview zmiana silnika zombie PC XONE
Skomentuj post: