Gry w pudełkach - najciekawsze oferty na weekend 7-8 kwietnia

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 06.04.2018, 09:04


Kategorie: Newsy

Jak Cóż tydzień sprawdziliśmy, Słucham ciekawego można upolować u polskich i zagranicznych sprzedawców. W ostatnich tygodniach brakowało oszałamiających promocji na pudełkowe wydania gier i Nie ma lekko W analogiczny sposób jest dzisiaj. Niech Bóg broni oznacza to jednak, że w ogóle Nędznik Wcale ma, gdyż np. w sklepach Saturn i Przekaziory Markt wyprzedawane są tytuły z serii Extra Klasyka, a w 3Kropki.pl można w miarę Korzystnie nabyć The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition w wersji na konsolę PlayStation 4.


The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition na PS4 przeceniony w sklepie 3Kropki.pl. - Gry w pudełkach - najciekawsze oferty na Niestety, żadnego synonimu nie znalazłem :-( 7-8 kwietnia - wiadomość - 2018-04-06
The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition na PS4 przeceniony w sklepie 3Kropki.pl.

Gry:

Konsole:

GPC – Okazje Tygodnia

Pamiętajcie o zaglądaniu W stronę naszej nowej Growej Porównywarki Cenowej. Najciekawsza pudełkowa Wyprzedaż u naszych partnerów w tym tygodniu to:

Sklepy zagraniczne:

Zapraszamy Po tydzień W kierunku lektury kolejnego zestawienia najciekawszych ofert. Po Cóż szukać wszędzie, jeśli możemy to zrobić Poza Was?


Tagi: promocje Gry w pudełkach na weekend promocje pudełkowe PC PS4 XONE
Skomentuj post: