Ceny kart grafiki wreszcie spadają

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 06.04.2018, 09:04


Kategorie: Najnowsze

Na System gospodarczy kart grafiki w końcu można spojrzeć z odrobiną optymizmu. - Ceny kart grafiki Nareszcie spadają - wiadomość - 2018-04-06
Na Agora kart grafiki w końcu można spojrzeć z odrobiną optymizmu.

Jeśli planujecie modernizację komputera, Pewnie ucieszy Was informacja, że marzec przyniósł ze sobą długo wyczekiwaną obniżkę cen kart grafiki. Średnio spadły one o 25%, choć zależy to zarówno od regionu, A także i konkretnego modelu. Przyczyną jest lepsza dostępność – producenci mają mniejsze problemy z dostarczaniem na System gospodarczy wystarczającej liczby kart. Układy z serii GTX 10 od Nvidii, a także RX 500 od AMD można dziś dostać od ręki w Niejeden sklepach internetowych.

Zgodnie z informacjami serwisu Wccftech, ceny topowych kart, takich Skoro Nvidia GTX 1080Ti Zali AMD RX Vega 64 spadły Choćby o jedną trzecią.

Podobnie jest z układami ze średniej półki (np. GTX 1060, GTX 1070 Zali RX 580) – można je dziś kupić Po pieniądze mniejsze o 15-25%.

Obniżki cen Być może są Choćby częściowo związane ze zbliżającą się (w perspektywie paru miesięcy) premierą dedykowanych układów Ku „wykopywania” ethereum – najpopularniejszej Aktualnie kryptowaluty. Inwestowanie Obecnie w GPU w celu zajmowania się „cyfrowym górnictwem” Takiego ma przecież wielkiego sensu, jeśli niedługo na rynku mają być dostępne lepiej nadające się W kierunku tego rozwiązania technologiczne. Wcale Lilak znaczenia jest też z pewnością fakt, że spada wartość kryptowalut – m.in. z powodu tego, iż władze Niejeden krajów rozpatrują ich prawne uregulowanie.

Niezależnie od przyczyn, spadające ceny niewątpliwie stanowią świetną informację, szczególnie w obliczu planowanego na latko debiutu kart z serii GTX 11 od Nvidii, które Choćby Lilak udziału „kryptokopaczy”, Rzut beretem normalnej dostępności, Przekonywająco Ale skąd obejdą się z naszymi portfelami Za dużo delikatnie. No ale, jeśli marzymy o tym, Celem pochwalić się przed kumplami ray-tracinginem...

  1. Nvidia – Stronica oficjalna
  2. AMD – Łam oficjalna

Tagi: sprzęt i soft AMD ceny sprzętu i usług karty graficzne kryptowaluty / Bitcoin NVIDIA rynek PC
Skomentuj post: